pátek 8. ledna 2010

Proč nepíšu tak často na blog

Protože bych tu stejně jen fangirlila a to nikoho nezajímá. *odpočítává sekundy do Yamato Nadeshiko Shichi Henge* Mimochodem, chudák Akanishi, musí mít nejosahanější klíční kosti z celého Japonska, nikdo prostě neodolá a to i několikrát za sebou. XD

Právě jsem po třičtvrtě hodině doluštila kanji sudoku, které zákeřně podstrčila Gitík.V Remember the kanji jsem se dostala přes 1500, ale jde to čím dál pomaleji. Docela jsem pokročila na smart.fm, k dnešnímu dni naučených 943 slovíček. :3

Dneska jdu takhle do školy a v mlžném oparu seděl na zkosené stříšce školního kompostu havran. Nevydržel tam však dlouho. Zobákem odhodil čerstvý sníh před nohama a začal se nadšeně klouzat dolů.

Do mých oblíbených písní se zařadil další kousek - Konayuki od Remioromen (uf, jestli tohle si někdy zapamatuju T.T), což všichni určitě znají z dorama 1 Litre of Tears, který já jsem z neznámých důvodů ještě neviděla. Narazila jsem na ní čistě náhodou, když jí Gackt s Takanorim zpívali v nějakém vánočním pořadu, a pak jsem jí opět čirou shodou okolností slyšela živě již od autorů v silvestrovském pořadu.


Můj seznam dorama ke sledování má 31+ položek, videa s KAT-TUN za posledních pět let nepočítaje, takže se loučím a někdy v příštím životě nashledanou! (nemluvě o zkouškách)


3 komentáře:

  1. Nemluvě o zkouškovém..... ^^;

    OdpovědětVymazat
  2. tak tak *má špatné svědomí, že podstrkává závadné materiály*

    OdpovědětVymazat
  3. to je teda materiál, psát to trochu srozumitelně by to chtělo, ten havran ovšem zaujal.

    OdpovědětVymazat